קייטנת הקיץ שלנו היא קייטנה "כמו של פעם" ואנחנו שמים דגש גדול על החוויה החברתית. בקייטנה שירי קייטנה מהנים ומצחיקים , ושעות משחק שונות. 
בקייטנה פעילויות ספורט , תנועה ותזוזה רבות : משחקי כדור , משחקי קבוצות , קלאס , חבל , גומי ועוד. 
 
בפינת החי שלנו חיים בשלווה מספר רב של בעלי חיים. בפינה גרים: ארנבונים, שרקנים, אוגרים, עכברים, צ'ינצ'ילות, תוכונים ועוד הרבה בעלי החיים . פינת החי מאובזרת במגוון רב של משחקים ופעילויות.
לפינה אישור ופיקוח וטרינרי והיא מטופלת באופן קבוע ע"י אנשים המוסמכים לטיפול ואחזקה של בעלי חיים. לפינה את כל האישורים הנדרשים ע"י משרד החינוך.
 

פינת חי 

ספורט ומשחק

קייטנת הטבע שלנו שמה דגש על טבע, אקולוגיה, זאולוגיה, וטרינריה, ליטוף וטיפול בבעלי חיים בפינת החי.
בכל שנה תוכנית 
שנתית שונה ומתחלפת. 
להורדת תוכנית לחץ פה.

הקייטנה הינה קייטנת טבע ושמה דגש על החיבור לבעלי החיים ולטבע. בכל יום ישנה פעילות שונה ומגוונת בפינת החי ועם בעלי החיים. השנה אנחנו מוסיפים את פעילויות היער, תוכנית מיוחדת "בית ספר יער" שמגיעה מאנגליה!

הקייטנה לא יוצאת משטח בתי הספר וכל הפעילויות, כל הסדנאות והכיף מגיע אלינו. 
שמשמעו בסלאנג - “לזוז מהר ובכיף” היא ריקוד שמשלב כיף גדול עם אנרגיה גבוהה ומוסיקה לטינית קצבית/ הזומבה מאפשרת לכל מי שרוקד , בנים ובנות כאחד, לרקוד ולהשתחרר מדאגות. שיעור זומבה הוא דינאמי, כייפי וקל לביצוע.
הזומבה שלנו מותאמת לילדים לפי גילאים. 
בקייטנה שלנו יוצרים ומתנסים בחומרים שונים ובטכניקות שונות. המגע והעבודה עם החומרים השונים מהנה וכייפית. הדגש בפעילות הוא על ההתנסות והחוויה ולא על יצירת תוצר מושלם. 
דרך ציור , פיסול , צביעת משטחים קטנים וגדולים, הדבקה ועוד אנחנו לומדים את הסביבה שלנו וגם את עצמנו. 
 

אומנות ויצירה

זומבה Zumba

אומנויות הבמה הם חלק מתוכנית הקייטנה ואנו משלבים מספר הצגות ומופעים השזורים לאורך הקייטנה.  בנוסף ילדי הקייטנה בעצמם מעלים ומופיעים עם הצגות ושירים בקייטנה .
כחלק מהמסורת שלנו - בקייטנות הקיץ יתקיים "יום תחפושות" בו הילדים מגיעים מחופשים ממש כמו בפורים. לקייטנה יש אוסף תחפושות גדול לכל ילד ששוכח או רוצה לבחור לו משהו חדש. 
כמובן, כתמיד, שמי שלא רוצה - לא חייב. 
בכל שנה אנחנו מביאים סדנאות מקצועיות בתחומים שונים אשר מועברות ע"י מדריכים או מורים שהם גם אנשי מקצוע מומחים בתחומם וגם אנשי חינוך.
הסדנאות באות לאתגר ולגרות את הסקרנות והאינטלקט של הילדים והן מועברות בצורה חוייתית. 
 

סדנאות מקצועיות

דרמה והצגות

קיץ 2019 - עולם הטבע מא' ועד ת'

תוכנית קייטנת קיץ 2019:

@ כל הזכויות שמורות לקייטנת מאיה @                                                                                                                      * יתכנו שינויים בתוכנית 

התוכנית המוצגת כאן הינה לדוגמא. תוכנית מלאה ומפורטת תחולק ביום הראשון של הקייטנה

Facebook
טלפונים:      |    פקס:    |     דוא"ל: office@mayacamp.co.il    |  
                  כתובות:  בקיץ הקרוב נעבור לאזור השרון            
© כל הזכויות שמורות לקייטנת מאיה ©