שמי מאיה פפאיה מלפפון חמוץ (מאיה מזרחי) ואני מטפלת רגשית באמצעות בעלי חיים רוב חיי עסקתי בחינוך , הדרכה וטיפול רגשי בילדים מכל הגילאים ומכל קשת האוכלוסייה.
בהכשרתי אני גננת , מורה ליסודי , מורה לחינוך מיוחד וכמו כן יש לי הכשרה כמטפלת באמצעות בעלי חיים ומגישת עזרה ראשונה. ב20 שנים האחרונות , הדרכתי , ריכזתי וניהלתי מעל ל100 מחזורי קייטנה , חלקם הגדול בנושאי טבע , זאולוגיה , אקולוגיה , שמירה על הסביבה , בוטניקה , קיימות ועוד.

השנה טסתי לאנגליה שם למדתי להיות מורת יער (הראשונה המוסמכת בארץ) וכיום אני מלמדת שיעורי יער לכל הגילאים.
ה"אני מאמין" החינוכי שלי משלב בין האדם לטבע , בין הראש לנפש. אני מאמינה שכל ילד הוא סקרן מטבעו , מיוחד וייחודי.
 

"אין דבר טוב יותר או שגורם אושר רב יותר מאשר לגרום למישהו אחר לצחוק! "
שלנו היא גולת הכותרת של העשייה החינוכית לאורך השנה . אנחנו מקיימים קייטנה קטנה ומקצועיות עם מעט ילדים ששמה את הילד/ה במרכז.  
התוכנית השנתית שלנו משלבת את התכנים הכי מהנים , מעניינים ומרתקים מכל תחומי עיניין עם דגש על בעלי חיים והקשר אליהם . בתוכנית ניתן למצוא פעילויות ספורט , מוזיקה ושירים , ריקוד , משחק , מדעים , אומנות ויצירה , דרמה , הצגות ועוד והכל מועבר בדרך חוויתית וכייפית , עם חיוך והרבה הרבה הרבה צחוק! 

אנחנו מאמינים שכל ילד וילדה הינם עולם ומלאו ולפיכך יש עלינו להתייחס אליהם בהתאם ולכן אנו שמים דגש מיוחד על החוויה החברתית של הילדים בקייטנה. בקייטנה שלנו יש מספר נמוך של ילדים בקבוצה (עד 17 ילדים בצעירים ועד 20 בבוגרים) ואיתם לאורך היום מדריכים מקצועיים בעלי ניסיון חינוכי רב . 
 

מי אני ?

קייטנת הקיץ

Facebook
טלפונים:      |    פקס:    |     דוא"ל: office@mayacamp.co.il    |  
                  כתובות:  בקיץ הקרוב נעבור לאזור השרון            
© כל הזכויות שמורות לקייטנת מאיה ©